Відеоспостереження

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
У КИЄВІ

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ У КИЄВІ

Надішліть будь-ласка ваші контактні дані і наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом.

Встановлення відеоспостереження

Наша компанія встановлює та обслуговує системи відеоспостереження у Києві з 1997 року. Сьогодні охоронне відеоспостереження все частіше використовується не тільки для комерційних об'єктів (підприємств, офісів, складів), але і для приватних (котеджів, будинків, квартир). Ми встановлюємо системи відеоспостереження будь-якої складності під ключ, від найпростіших відеодомофонів до складних автоматизованих комплексів.

Встановлення відеоспостереження для будинку, дачі, котеджу.

Встановлення камер спостереження для вулиці чи під'їзду.

Монтаж камер відеоспостереження для салону краси.

Відеоспостереження для магазину, супермаркету, кіоску.

Система відеоспостереження для ресторану, кафе, клубу, бару.

Відеоспостереження для офісу, школи, дитсадка.

Встановлення камер відеоспостереження для заводу чи цеху.

Монтаж систем відеоспостереження для складу або сховища.

Монтаж камер спостереження для автомийки або гаража.

Монтаж відеоспостереження для квартири чи готелю.

Системи відеонагляду для СТО та шиномонтажу.

Встановлення систем відеоспостереження для підприємства.

Системи відеоспостереження

Основним критерієм при підборі охоронної системи відеоспостереження є якість одержуваної картинки з відеокамер. Чим вище роздільна здатність камер спостереження, тим вище деталізація (чіткість) дрібних та віддалених об'єктів. Камери високої роздільної здатності дозволяють розглянути автомобільні номери та особи з великої відстані.

HD відеоспостереження
HD 720

HD-TVI (AHD, CVI)

Такі відеокамери сьогодні успішно застосовуються на різних об'єктах: виробничі, житлові, комерційні будівлі та споруди. Роздільна здатність таких камер, в основному, становить 1280x720 пікселів. Чітке зображення дозволяє легко ідентифікувати людину та розгледіти номер автомобіля. Передача відеосигналу можлива на відстані до 150 м.
FULL HD відеоспостереження
FULL HD 1080

HD-TVI (CVI, SDI, AHD), IP

Відмінне співвідношення ціни та якості. Ці відеокамери підходять для відеоспостереження в магазині, квартирі, дитячому садку, адміністративних будівлях, заміському будинку та дачі. Зображення високої роздільної здатності 1920x1080 дозволяє вирішити більшість завдань. Якісний кабель здійснює передачу сигналу відео реєстратору на відстань до 500 м.
IP відеоспостереження
IP 1080+

IP відеоспостереження вище 1080p

IP відеоспостереження - універсальний варіант як для приватного, так і для комерційного використання. Перевагою сучасних систем IP відеоспостереження є висока швидкість передачі відеосигналу, покращена якість зображення, вбудований детектор руху, можливість інтеграції з іншими елементами безпеки.

Обслуговування систем відеоспостереження

Замовляючи встановлення відеоспостереження у нас, ви також отримуєте гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

Ми також виконуємо обслуговування систем відеоспостереження, встановлених іншими компаніями. Обслуговування відеоспостереження включає ремонт та усунення несправностей, модернізацію та масштабування системи, зміну конфігурації та налаштувань, оновлення та встановлення нового програмного забезпечення, зміну прошивки обладнання.

При необхідності робимо заміну неактуальних елементів системи відеоспостереження (застарілих камер, пристроїв запису, сервера тощо). Список наших послуг також включає монтаж/демонтаж обладнання, діагностику та заміну пошкоджених кабелів, навчання персоналу, проведення консультацій та багато іншого.

Яке обладнання ми використовуємо

Компактні камери

Компактні камери

Ідеальне рішення для квартир та невеликих офісів. Компактні Wi-Fi IP відеокамери з функцією день/ніч з інфрачервоним підсвічуванням та мікрофоном.

Купольні відеокамери

Купольні відеокамери

Цей тип відеокамер буває як внутрішнього, так і вуличного виконання. Купольні камери також включають функції нічного бачення.

Циліндричні камери

Циліндричні
вуличні камери

Забезпечують високу якість зображення. Циліндричні камери досить просто встановлювати та налаштовувати.

Поворотні відеокамери

Швидкісні поворотні відеокамери

Найкраще рішення для об'єктів, де є необхідність оперативного моніторингу великих територій.

Відеореєстратор

Пристрої запису

Відеореєстратор – ядро системи відеоспостереження, призначене для запису та перегляду відео з камер спостереження. Для віддаленого відеоспостереження дозволяє підключатися через інтернет.

Жорсткий диск

Жорсткі диски

Жорсткий диск (HDD) призначений для безперервного запису відео з камер спостереження та формування довгострокового відеоархіву.

Dahua Technology Tecsar Supervision PoliceCam Colarix Hikvision Partizan DigiGuard

Можливості наших систем
відеоспостереження

Відеоконтроль

Відеоконтроль та захист від крадіжок

Встановлення камер відеоспостереження – це гарантія недопущення більшості позаштатних інцидентів, а також можливість об'єктивно розслідувати події. Всі події записуються на жорсткий диск або флешку у високій якості.

Відеоархів

Зберігання та перегляд відеозаписів

Для аналізу та вирішення ситуацій, що виникли на об'єкті, що охороняється, передбачений зручний перегляд відеоархіву та пошук потрібних відеофрагментів. Термін зберігання відеозаписів залежить від роздільної здатності камер та обсягу жорсткого диска.

Детектор руху

Детектор рухомих об'єктів

Сучасні системи відеоспостереження також включають функцію виявлення будь-яких переміщень об'єктів області видимості камер. При виявленні такого руху система робить фото або записує відеофрагмент.

Запис відео у повній темряві

Запис відео у повній темряві

Світлочутливі матриці сучасних відеокамер, а також вбудоване інфрачервоне підсвічування дозволяють записувати відео не тільки в умовах слабкого освітлення, але навіть у повній темряві.

Відеоспостереження через інтернет

Пропоновані нами системи дозволяють організувати відеоспостереження об'єкта або території на будь-якій відстані через інтернет. Для реалізації такої системи потрібна лише наявність точки доступу до інтернету.

Доступ до камер через комп'ютер або телефон у будь-який час

Віддалене відеоспостереження через інтернет – простий та зручний спосіб контролювати об'єкт у цілодобовому режимі, з будь-якої точки світу. Все, що для цього необхідно, це лише підключення до інтернету.

Надішліть будь ласка форму і наш фахівець підбере для найбільш оптимальний варіант.

Наши работы

Контакти

+38 (067) 982 98 00

+38 (050) 659 49 76

Адреса: Київ, пр. Правди 17Б

Працюємо: Пн-Пт з 9:00 до 21:00

Пошта: info@sector.kiev.ua